Newsletter

Wydarzenia i szkolenia

Zaproszenie na Wyjątkowy Kurs Online

Aktualności » Zaproszenie na Wyjątkowy Kurs Online

W tym tygodniu mam dla Was specjalne Wiosenne Zaproszenie!

Za niecały tydzień, czyli 19 kwietnia rusza III edycja Kursu Tajemnice Koni prowadzonego przez Agatę Wiatrowską.

www.tajemnicekoni.pl

Agatę poznałam kilka lat temu. Rozmowy z Nią zmieniły mój pogląd na wiele spraw związanych z końmi i wciąż inspirują mnie do poszukiwania nowego spojrzenia na relacje koń-człowiek.

Wielokrotnie rozmawiamy na moich kursach o tym, że w naszej pracy z końmi wszystko zaczyna się od NAS ludzi. Od tego, co w naszej głowie, emocjach, nastawieniu. Od naszej historii i bagażu doświadczeń, którego czasem ciężko się pozbyć podchodząc do konia. Coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę i przyznaje, że jakaś "praca nad sobą" by się przydała, ale często nie mamy pomysłu od czego zacząć.

Agata od lat zajmuje się właśnie tym - pomaga ludziom ZROZUMIEĆ SIEBIE i rozwijać swoją samoświadomość przy koniach. Jest pionierem w Polsce w tej dziedzinie, ma ogromne doświadczenie, no i uczyła się m.in. u absolutnie niezwykłego Klausa Ferdinanda Hempflinga!

Poza solidnym zapleczem teoretycznym kurs obejmuje ćwiczenia praktyczne z końmi, które wykonujecie we własnym zakresie w dowolnym dla Was czasie. Są to ćwiczenia dla nas ludzi, gdzie możecie się przyjrzeć jak koń reaguje na zmianę w Waszym nastawieniu, na to co macie w sobie podchodząc do niego, oraz jak Wy reagujecie na zmianę w koniu. To droga do Prawdziwej Komunikacji z koniem. To nauka bardzo ważnej umiejętności oddzielania SWOICH odczuć od tego, co WYDAJE SIĘ NAM, że czuje koń.

Ja sama bardzo lubię tego typu doświadczenia. Zawsze zostawiają we mnie trwały ślad.. i potem nic nie jest już takie, jak było. Jest lepsze :-) Dlatego ja również przejdę razem z Wami wszystkie moduły tego kursu. Ja też mam jeszcze dużo do odkrycia...

Jeśli chcesz się zapisać korzystając z PROMOCYJNEJ CENY:

- Wejdź na stronę www.tajemnicekoni.pl 

- Zapisz się na kurs

- Wybierz opcję płatności (do wyboru 3 warianty)

- Kliknij niebieskie pole u góry strony, gdzie zobaczysz pytanie "Masz kupon?"

- W okienku "Kod kuponu" wpisz "odmonikidamec" i kliknij Zastosuj Kupon.

Cena koszyka zmniejszy się o 49zł.

Zapisy kończą się 19 kwietnia!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania piszcie lub dzwońcie śmiało!

Pozdrawiam słonecznie i mam nadzieję... do zobaczenia na Kursie,

Monika Damec