Newsletter

Wydarzenia i szkolenia

Pożegnanie Roku 2015...

Aktualności » Pożegnanie Roku 2015...

 • Sandia PRE - jedna na 1000
  Sandia PRE - jedna na 1000

01.01.2016

Zanim złóżę Wam noworoczne życzenia, muszę uroczyście pożegnać miniony rok, ponieważ obfitował w wiele ciekawych i ważnych wydarzeń.

To przede wszystkim Kursy Kursy Kursy. W różnych częściach Polski od Szczecina po Beskid Niski i od Suwałk po Wrocław. Dziękuję wszystkim Uczestnikom, Organizatorom i Koniom za ten wspólnie spędzony czas. Jak zwykle dzięki Wam - wiele się nauczyłam – słuchając Waszych historii, wymieniając poglądy i doświadczenia, oraz gimnastykując się mentalnie, by jak najlepiej odpowiedzieć na Wasze potrzeby w danym nam czasie. 

Jak co roku, nasz dom odwiedziło kilka młodych koni, które stawiały u nas swoje pierwsze kroki z jeźdźcem na grzbiecie. Gościliśmy również jeźdźców, którzy przyjechali wraz ze swoimi końmi na wspólne edukacyjne wakacje. Wiosną odwiedziłam Ośrodek Jansowo z prowadzonym przeze mnie seminarium „Energia, Lekkość i Zaufanie” (jak i w roku poprzednim stawiła się Super Grupa!)

W lipcu odbyło się coroczne spotkanie Instruktorów naszej Szkoły ze Stevem i Ireną. Dużo inspiracji, nowe pomysły na pracę z końmi i głębsze spojrzenie na wiele spraw, przede wszystkim na młode konie. Steve nieustannie się uczy, ostatnio od znanego klasyka Manolo Mendeza. Ciekawie jest obserwować, jakie owoce przynosi ta nowa znajomość.

Wczesną jesienią już po raz kolejny odwiedziła nasz dom 40 osobowa grupa młodziezy z Indii, która przybyła do nas wraz z Raju Ravitejem – hinduskim filozofem i wykładowcą, zbliżającym do siebie odmienne kultury poprzez podróże, wspólne doświadczenia i dialog. Nasi goście poznawali konie i ich subtelną komunikację, i muszę przyznać, że radzili sobie świetnie, jak na swoje pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie.

Miło mi też napisać, że w jesiennym numerze magazynu Hodowca i Jeździec pojawił sie artykuł Karoliny Kąckiej "Bo do tanga trzeba dwojga" na temat jednego z moich kursów, który odbył się w Stajni Łubianka.

Pod koniec roku miałam przyjemność uczestniczyć w świetnym seminarium organizowanym przez Akademię Edukacyjną a poprowadzonym przez Amber Batson z Wielkiej Brytanii nt. Rozpoznawania bólu u koni. Amber jest świetnym specjalistą i wykładowcą. Polecam Wam w ciemno spotkania z nią, jeśli kiedykolwiek jeszcze odwiedzi Polskę.

W roku 2015 rozpoczęłam również współpracę z firmą paszową Pro-Linen, której produktami karmię moje konie i na podstawie doświadczeń z moimi końmi – bardzo je Wam polecam!

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję Wam za wszystkie wspólne chwile.

Ciąg dalszy niewątpliwie nastąpi :-)

 • Kurs na Partynicach fot. Dawid Tomiczek
  Kurs na Partynicach fot. Dawid Tomiczek
 • Kurs na Partynicach fot. Dawid Tomiczek
  Kurs na Partynicach fot. Dawid Tomiczek
 • Kurs na Partynicach fot. Dawid Tomiczek
  Kurs na Partynicach fot. Dawid Tomiczek
 • Spotkanie Instruktorów
  Spotkanie Instruktorów
 • Spotkanie Instruktorów - lekcje ze Stevem
  Spotkanie Instruktorów - lekcje ze Stevem
 • Końscy goście czuli się u nas naprawdę swobodnie :-)
  Końscy goście czuli się u nas naprawdę swobodnie :-)
 • Goście z Indii
  Goście z Indii
 • Goście z Indii
  Goście z Indii
 • Marta i Leon w Stajni Łubianka. Miłość.
  Marta i Leon w Stajni Łubianka. Miłość.
 • Sandia PRE
  Sandia PRE
 • Sandia PRE
  Sandia PRE
 • Beskid Niski - kocham moją pracę!
  Beskid Niski - kocham moją pracę!